serniki23.11.20175490
“Serniki słodkie i wytrawne” jako świąteczny upominek
Smacznego
czytaj przepis

Co kupić na mikołajkowy upominek komuś, kto kocha książki? Co można podarować amatorowi pieczenia słodkości? Co ofiarować osobie, której ulubionym ciastem jest właśnie sernik? Zachęcam do wyboru mojej książki pełnej przepisów na serniki słodkie, słone, pieczone czy na zimno. Ten wpis powstał po wielu obserwacjach i rozmowach z osobami, które kupiły moją książkę. Wiele egzemplarzy wysłałam nawet za ocean, bo ktoś komuś chciał zrobić prezent, bo moja pozycja miała być urodzinową niespodzianką dla mamy, kuzynki, która jest miłośniczką pieczenia słodkości, koleżanki, która uwielbia serniki, ale nie potrafi ich piec… Za każdym kupionym przez kogoś egzemplarzem stoi czyjaś historia. I to jest w tym wszystkim piękne, ponieważ trafia do świadomego odbiorcy.  Jeżeli wśród Was są tacy, którzy zastanawiają się, czym uraczyć w mikołajkowy dzień kogoś bliskiego Waszym sercom, to polecam moją pozycję książkową. “Serniki słodkie i wytrawne” sa bardzo ładnie wydane, zawierają 40 autorskie przepisy na serowe ciasta, a każdy przepis jest opatrzony zdjęciem również mojego autorstwa. Pomiędzy przepisami w krótkich rozdziałach poznacie także mnie i krótka historie z dzieciństwa, od której to wszystko się zaczęło. Ta książka to nie tylko zadrukowane strony z przepisem kulinarnym. Ta książka to ja i moja pasja. Nie wiem, czy nie największa. Włożyłam w nią całe swoje serce, swoje pomysły, umiejętności. Częstujcie się nią, by Wasz świat także zapchniał sernikami!

Zbliżające się Boże Narodzenie to idealny czas na pieczenie serników. W wielu domach zapachnie smażona pomarańczowa skórka, ziarenka wanilii rozsypią się po desce, puszysty twaróg bedzie miksowany lub tradycyjnie ucierany w makutrze… W mojej książce znajdziecie kilka świątecznych smaków. Faworytami jest świąteczny sernik z żurawiną oraz bogaty smakowo sernik rumowy.

W czasie rozmów z wieloma czytelnikami dowiedziałam się, że większość osób jest zwolennikami tradycyjnego sernika, najchętniej wykończonego czekoladowym wierzchem. Będąc na targach książki lub w czasie swoich autorskich spotkań z czytelnikami miałam sposobność widzieć zdziwienie na wielu twarzach, że smaków sernika może być tak wiele. Moja pozycja to książka dla tych, którzy nie boją się eksperymentowania, są otwarci na nowe doznania smakowe, nie boją się odważnych połączeń na podniebieniu, na przykład jak w przypadku czekoladowego sernika z chili czy wytrawnego z marchewką i groszkiem.

Książkę, opatrzoną specjalną dedykacją na życzenie zamawiającego i autografem można zakupić na mojej stronie w zakładce KSIĄŻKA na samym dole strony w formularzu zamówienia. W tym przedświątecznym okresie specjalnie dla Was przesyłka będzie 50% tańsza niż standardowo. Zamawiając, bardzo proszę o mailową informację, dla kogo mam przygotować wpis.

Udostępnij artykuł
Zapraszam do lektury mojej nowej książki
Serniki słodkie i wytrawne Renata Czelny-Kawazamów książkę
Ta książka to mój debiut wydawniczy. To także spełnienie mojego marzenia. To spis moich pomysłów na moje ukochane ciasto – sernik. Bo to właśnie sernik Mojej Babci zapamiętany z dzieciństwa stał się wielką inspiracją do tworzenia nowych smaków tego wdzięcznego ciasta...
inne
Zimowe życzenia bożonarodzeniowe
na słono
Polędwica z dorsza w płatkach migdałowych z kaszą i brązowym ryżem
serniki pieczone
Sernik dla początkujących
Komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.